Usługi : DARMOWA stylizacja ślubna

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, którzy biorą ślub, postanowiłam promocyjnie wprowadzić usługę darmowej stylizacji (fryzura + makijaż) dla Panny Młodej niezbędnej do przeprowadzenia profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Kto może skorzystać z promocji?
Usługa darmowej stylizacji ślubnej przeznaczona jest dla Par, które skorzystają z jednego z foto pakietów Krainy Wspomnień, w którym zawarta jest sesja plenerowa. Przykłady zdjęć www.krainawspomnien.pl. O dodatkowych zniżkach - czytaj niżej.Na czym polega promocja?
Coraz częściej Pary Młode decydują się na przeprowadzenie sesji plenerowej w innym dniu niż dzień w którym odbywa się ślub. Pozwala to na swobodną realizację sesji, bez zbędnego patrzenia na zegarek. Chcąc zaoszczędzić Nowożeńcom dodatkowych wydatków gwarantuje wykonanie darmowej stylizacji (fryzura + makijaż) ślubnej dla Panny Młodej w dniu sesji zdjęciowej.

Dodatkowe zniżki
W przypadku zainteresowania innym pakietem fotograficznym (np. tylko ceremonia+wesele itp) na moje usługi zostanie udzielony stosowny rabat. Gdy uzyskam informacje na temat konkretnych potrzeb, możliwie szybko prześle końcową cenę za całość usługi.

Jeżeli masz jakieś pytania, proszę skorzystać z formularza kontaktowego.